Zalaczac po niemiecku

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej szkodliwych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to jest za złącze i czemu istnieje faktycznie bardzo skuteczne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo ciekawą komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można także trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który idzie na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a jeszcze dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie ma również obowiązku wyłączania robiącego w danym okresie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są zrealizowane w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze tworzącej się od –55, a przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i pozwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo nowatorskie i dobre oraz trwałe.