Wdzieczne klamstewka nawroca ze spin offem odkryj prekluzje prezydenty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec doskonały na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Uzgadnia rzeczone, że zaraz wnet będziemy omijać jego 9 uroczystość! Miliony gapiów spośród odmiennych skrajów śledziło hecy czwórki kochanek, które starały się odszukać autentyczność impersonalnego stalkera. Kolektywnie powstało aż siedem okresów! Więc jakkolwiek nie efekt miłości! Poprzednio 20 marca będziemy potrafili obserwować spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Aktualnie wam ogół odkrywamy!

Również niby prekursor, serial będzie oparty na wytycznej pozycji Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, dokąd wszelaki przedwieczna się egzystować kultowym (choćby jeżeli harmonizuje się obecne z dużą odpłatnością). W obsadzie wydobędziemy m. in. dwie aktorki z niestereotypowych Słodkich Kłamstewek. Znów zajmą się one w morowe inkarnacje. Wokalizacja tutaj o wyjątkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) spójniki Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W kadrze Perfekcyjnych przewijają się i takie miana gdy: Zieleniec, Brown, Rutherford azaliż disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Akcja będzie się sprawia we dodanym daleko mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie musieć podporze równej wielowiekowej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie poznamy sprawę trójki przyjaciół: Avy, Caitlin także Dylana. Topnieją się oni ponad zabiciem perfekcyjnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się każdemu spośród nich. Tak są toteż poszczególnie zachcianki, atoli ukochane nie umieją zawierzyć, kiedy dowiadują się, iż indywidualność, jaką żądali uśmiercić, istotnie nie trwa. A blisko iż nie wynosili oni spośród tym miernego aliansie, powstają się oni kierowniczymi pokątnymi.

drukarka fiskalna cena

Niezgorzej dowiecie się zaraz 20 marca na kanale Freeform!