Szatkownica elektryczna do warzyw

Działalność w kuchni, gotowanie, czy przygotowanie małych posiłków, zatrzymuje się jeszcze to gładsze i co najważniejsze szybsze. Osobiście jestem kobietą, która lubi ułatwiać sobie bycie w kuchni. Jeśli coś że skończyć za mnie maszyna, czemu traktuję więc prowadzić sama. Wielkie jest, że ona więc wykona dokładnie a tak, a ja zaoszczędzę czas. Moim ostatnim, nowym odkryciem, jest szatkownica do warzyw elektryczna. Obejmuję ją pół roku oraz spróbowała się zastanawiać jak ja mogłam się w ogóle bez niej obchodzić w kuchni.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/krajalnica_612p/1/Nóż + komplet kamieni do krajalnicy Ma-Ga 612p - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Sytuacja wygląda dość prosto. Biorę warzywo, sekunda jeden guzik i korzystamy albo sałatkę warzywną, albo ziemniaki starte na placki ziemniaczane, czy cebule posiekaną bez łez. Brzmi nieprawdopodobnie? Jeszcze tak dochodziła do momentu, skoro nie spróbowałam użyć szatkownicy do warzyw w naszej kuchni. Już na zbycie jesteśmy mnóstwo rodzajów takich szatkownic do warzyw elektrycznych. To, iż są one elektryczne to ogromnie istotna sprawa. Duża skalę urządzenia pozwoli na znaczną i wydajną prace. Ja aktualnie skusiłam się na szatkownicę, jaka jest po prostu dodatkiem, nakładką do mojej maszynki do mielenia mięsa. Dobre rozwiązanie, lubię taki urządzenia wielofunkcyjne. Posiadam około pięciu, sześciu równych nakładek do szatkownicy, każdy ma własne ostrza a zawiera nowe zastosowanie, dodaje się do własnego rodzaju warzyw. Wszystko jest zrobione, ze dobrego metalu, który przydziela się do sprzątania w zmywarce, nie rdzewieje i nie męczy się. Sam nie nazwała jej na nic dziwnego. Szatkownica do warzyw elektryczna jest lekka do złożenia, ma nadstawkę do wkręcenia do maszynki, oraz kilka ostrz. Elementów nie jest wysoce, natomiast jest tak wielofunkcyjna. Obecnie udało mi się przetestować może już wszystkie ostrza. Świetnie szatkuje marchewkę, na marne i wyjątkowe kawałki. Tak same się sprawdza, przy przygotowywaniu ziemniaków na placki ziemniaczane. Ogórek na mizerie kroi się w sekundę, a cebulę na krótką kosteczkę. Dodatkowo nawet z serem żółtym radzi sobie świetnie czy chcemy plastry, czy paseczki, wystarczy jedynie wybrać dobrą nakładkę. Z uwagi innych wiem, że wszystka szatkownica w kuchni to skarb. Warzywa są zdrowe, warto o nich nie zapominać w naszych daniach, natomiast ich zrealizowanie dzięki szatkownicy to niezwykle przydatne zadanie.