Sklep miesny ostrow wlkp

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Są wówczas ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona jest w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich kształtowania w organizacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zbudowana z najwyższej klasy materiałów, a oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie pracy do pewnego produktu. I wyposażona istnieje w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.