Program ksiegowy hansa

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w środowisku Windows, są niezwykle funkcjonalne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Istnieją te firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania również zdolności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

szkolenia poznańSzkolenia Poznań | Szkolenia otwarte BERNDSON ♚ PREMIUM

Innym punktem pomysłu jest moduł Płace. Wykonywa on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Bogata w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że to żyć mocno interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane koleje w przepisach, jakie z dalekich powodów mogą po nisku nie dojść do grup klasycznej.