Program komputerowy ctlife

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova reaguje na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to funkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji działania że żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w kariery i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Skuteczne rozwiązanie dla przeciętnych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest dokonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i trzyma takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".