Program dla firm kurierskich

PC Market firmy Insoft więc znacznie podatny program, zarówno dla mniejszego sklepu jak oraz dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w obszaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można przedstawiać ją o kolejne elementy. PC Market jest miłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym etapie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najgorsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ci coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką sumę pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz z usług kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najlepszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i nieskomplikowany w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest oczywisty, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na zbycie urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego rodzaju sprzętem, który można zobaczyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.