Ksiegowosc w comarch erp optima ksiega handlowa

http://erp.polkas.pl/oprogramowanie-do-zarzadzania-produkcja/Oprogramowanie Unicore do komplementarnej obsługi zarządzania produkcją w enova365 i Sage Symfonia ERP w palecie rozwiązań POLKAS | Systemy ERP | POLKAS

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego sposobu dokumentów rozliczeniowych w sposób szybki, naturalny i dostosowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest niezwykle naturalny w obsłudze. Dzięki niemu ważna wystawić dokumenty w wolnej walucie.

Aplikacja obecna stanowi w sum zsynchronizowana z drugimi modułami systemu firmy Comarch. Dane są aktualizowane w obszarze całości, co powoduje obsługę księgową prostą. Z pomocy na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten stanowi zdecydowanie najciekawszą sprawę na zbytu wśród skutków tego standardu. Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich rad oraz dokumentów dotyczących danego klienta. To szczególnie dostępne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego pomysł ten ma funkcję drukowania. Wszystko to działa, że porządek w wielkim stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy lub przedsiębiorstwa i podejmuje pracę przyjemniejszą. Program Comarch ERP Optima Faktury jest świetny zwłaszcza dla małych oraz niewielkich firm, gdzie dział księgowy nie jest częsty i ludziom przydatna jest usługę i pomożenie. Taką lokatę jest tylko moduł faktury­ jako program do spisywania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom oraz ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz spośród ich natychmiastową korektą także możliwością wydruku. Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury idzie na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak jeszcze i tymi, określonymi przez użytkownika oprogramowania oraz prowadzenie rejestru usług oraz klientów.