Krajalnice ma ga czesci

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuację i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest sporządzona przez naszego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede każdym pozostałego rodzaju wędlin i ciała, a z powodzeniem prawdopodobnie żyć wykorzystywany także do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w pełni bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i przygotowane z naprawdę trwałych, popularnych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy odcinek tego narzędzia, który zawiera pewną relację z żywnością, jest wytworzony z punktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz przedstawiał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów leczyło "jako nowe".