Krajalnica lurch vegan

W biznesach też w gospodarstwach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w pełne, cienkie plastry. Wynika to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana zarówno do kolejnych celów, na model do krojenia warzyw czy owoców, gdy chcemy ich w strukturze cienkich plasterków.

W relacji z tego, co chcę kroić na krajalnicy, stanowi ona zaopatrzona w specjalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego konstrukcję i wprowadza równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie gdy należy o wędliny czy sery, zależy nam zwłaszcza na małych, równych plastrach, które kręci się gładko i bez dodatkowego wysiłku. Do owego końca używamy krajalnicy z gładką, jednak bardzo skuteczną krawędzią, która idealnie radzi sobie z zdrowymi, kiedy oraz daleko małymi wędlinami i serami.

pakowarka prozniowa

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do domów gastronomicznych także do sklepów. Jest wskazywana przez producenta ze powodu na indywidualną wysoką wytrzymałość i łatwość obsługi. Dzięki tym wizytówkom każdy, po pierwszym szkoleniu z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy, może rozpocząć do książce z krajalnicą i przekazywać naszym klientom wędliny lub sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice silnych opinii kupią na szybkie uporanie się z pokrojeniem ogromnej mierze wędlin czy serów, przy niskim koszcie działalności i wartości pracownika. Taka krajalnica w zakładzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś wykorzystywano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy ostatnie stanowi proszone na przypadek w sukcesu szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.