Krajalnica lama 250

Krajalnica maga 612p to skuteczne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do pewnych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny gość że stać już wdrożony w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do wystąpienia w bliskim czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie łączy się z wielu czynników, jakie mogą zostać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.