Krajalnica 493

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została spowodowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i produkcję maszyny. Materiały z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały skonstruowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej zaopatrzona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy szuka się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.