Krajalnica 300

Z krajalnicami najczęściej widujemy się w sklepach, w których sprzedaje się wędliny i sery na wagę. Lecz w dużych gospodarstwach domowych bierze się krajalnice także do prywatnego użytku. Krajalnica maga istnieje przecież urządzeniem, które zdobywa się zwykle w gastronomii również w składach. Wydatek rzędu kilkuset, albo nawet półtora tysiąca dobrych na krajalnicę dla wielu osób zapewne stanowić zbyt wysoki, by móc sobie dać na uzyskanie jej do domu, dopiero po to, by ukroić nią mało plasterków szynki dziennie.

Na powodzenie w składach dzięki krajalnicom możemy kupować wędlinę krojoną na pełne, cieniutkie plasterki, co znacząco pomaga nam przyrządzanie codziennych śniadań, lub same nowych dań z zastosowaniem wędlin i serów pokrojonych w cieniutkie plasterki. Jeśli prowadzimy biznes, w którym oferuje się wędliny na wagę, zakup krajalnicy to zasada - dziś mało który klient kupuje wędlinę lub ser w kawałku, oczywiście z wysoko wymienionych powodów - dużo łatwo i ekonomicznie jest pozyskać je szybko pokrojone, niż inwestować w krajalnicę tylko do własnego użytku.

http://www.comarch-polkas.pl/demo/Pobierz demo - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Krajalnice dostępne dzisiaj w sprzedaży to urządzenia naprawdę wysokiej jakości, zezwalające na konkretne, dokładne pokrojenie wędliny w niewielkie plasterki, dzięki bardzo potężnym i łatwo kierującym się ostrzom. Aby uruchomić krajalnice, wystarczy jedynie włączyć guzik, ale jej przyjmowanie jest zespolone z ryzykiem uszkodzenia sobie dłoni, to należy toż działać tylko po przeszkoleniu, oraz z dużą ostrożnością. Jeżeli natomiast zachowujemy wszelkie środki ostrożności, możemy nawet przez wiele lat codziennie użytkować ten sprzęt bez najmniejszej rany na palcu. Krajalnice przeważnie obraca się w magazynach, a także w restauracjach, hotelach, firmach produkujących produkty garmażeryjne, firmach cateringowych oraz w wielu innych miejscach. Oprócz krajalnicy do wędlin i serów możemy i kupić mebel do cięcia pieczywa, chętnie wykorzystywany nie jedynie w piekarniach, ale ponadto w gospodarstwach domowych. Przykładowo, tam, gdzie preferuje się kupowanie pieczywa w pełnych, niekrojonych bochenkach chleba, lub sam piecze się chleb, taka krajalnica dużo się przydaje, ponieważ mimo wszystko krojenie ciepłego pieczywa nożem jest delikatne.