Komputer w pracy magazyniera

W polskiej ofercie dostają się jedynie dobre oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona funkcji oraz funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także skomplikowane a daleko efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim rozmiarze oraz wszelkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i oszczędzają spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te brane są przy zasysaniu większych sumie suchego materiału z całych odległości. Zostały sporządzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i tworzymy także instalacje dla pyłów wybuchowych.