Kierunki rozwoju firmy transportowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój zakład w kajecie. W niniejszym tymże, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Lecz jego sklep nie był jedynie artykułów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne żyć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z poradą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To swoiste i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz owoców. Dopasowuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do ważnego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.