Inzynier naftowy

Nasze biuro inżynierskie w Krakowie to znaczenie, gdzie dzięki pracy doświadczonych inżynierów powstają nie tylko specjalistyczne projekty, jak również komponuje się nawet najbardziej chcące zlecenia z zakresu budownictwa. Dzięki wzięciu z bliskich usług zyskasz pewność, że Twoja inwestycja budowlana lub techniczna Cię nie zawiedzie.

Kim są nasi pracownicy? Dokładamy wszystkich starań, żebym w własnym zespole dostawały się kobiety nie tylko dobrze wykształcone, jak i prężnie zdobywające doświadczenie w prostych pracach. Polska firma mama się nie gościć w końcu wobec poprawiających się potrzeb rynku, dlatego dbamy, by skład naszych inżynierów podnosił swoje zdolności.

oprogramowanie-krk.pl program posProgram GASTRO POS Polkas Kraków

Oferta usług oferowanych przez lokalne przedsiębiorstwo ciągle się rozrasta. Jako nieliczni zajmujemy się budową i modernizacją maszyn dla przemysłu, w których używamy najdoskonalszej jakości komponenty. Oferujemy również usługę, którą jest realizowanie systemów wizyjnych, które pragną nawet najbardziej rozwiniętej optyki. W własnej ofercie znajduje się również programowanie. Nasi dobrzy programiści mają się nie tylko mieniem programów, jak oraz tworzeniem kopii zapasowych, które są niezwykle cenne wobec każdych sytuacji kryzysowych.

Nasze przedsiębiorstwo inżynierskie świadczy nie tylko profesjonalną pomoc techniczną. Jesteśmy znani na uwagi zajęć z naszymi klientami. Dzięki swej znajomości najnowszych metody istniejemy w stopniu doradzić najświetniejsze rozwiązanie, które skręca się nie ale z oszczędnością klimatu a pieniędzy, jak też z satysfakcją ze zrealizowanego projektu. Nasz system Cię nie zawiedzie.