Ekran dotykowy lumia 930

GASTRO POS jest programem, który zezwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo prosty organizm na rynku gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w sztuki kelnerom a tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długich szkoleń, i bardzo prosta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z ogromną ofertą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie jedynie w niskim, pojedynczym lokalu, ale i w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS jest mocno elastycznym systemem, jaki kupimy na zbycie. W zależności od profilu lokalu, lub istnieje zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy kiedy i efekcie jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żebym był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest kontakt do wszystkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.